Apie mus

Patirtis. Inovacijos. Kokybė.

Pagrindinė Creatur veiklos kryptis - apklausų ir apskaitos programinės įrangos kūrimas. Mūsų klientai - Lietuvos ir užsienio verslo lyderiai, savo versle naudojantys pažangiausias technologijas.

Creatur partneriai ir specialistai jau kelis dešimtmečius specializuojasi programinės įrangos kūrime. Creatur specialistų ir partnerių darbais kasdien naudojasi Švedijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, Latvijos ir Lietuvos įmonės. Įmonės veikloje, sujungdami patirtį ir inovacijas, taikydami aukščiausius kokybės standartus, esame užsitarnavę verslo partnerių pasitikėjimą.

Apklausos

Mūsų įmonė specializuojasi įmonių ir mokymo įstaigų mikroklimato, 360 tyrimuose. Įmonėje dirba specialistai, turintys daugiau nei 30 metų darbo patirties. Mūsų klientai - daugiau kaip 100 Danijos, Anglijos, Lietuvos įmonių, mokyklų ir universitetų.

Apskaita

Creatur tiekia paslaugą, kuri padeda valdyti gamybą. Pritaiko IS pagal Jūsų poreikius - surenkame, saugome, analizuojame duomenis, ir Jums pateikiame ataskaitą, kurioje galite matyti detalią savo veiklą.